Med hodet i himmelen
og beina på bakken

2015-08-31

Her finner du en listen over alle lokallagene som utgjør Metodistkirkens Barne- og Ungdomsforbund. Vi gjør vårt beste for å hele tiden oppdatere disse sidene med kontaktpersoner og kontaktinfo, men ser du noe som er feil er det fint om du sier fra til mbu@metodistkirken.no, slik at vi får rettet opp i det fortest mulig.

 

Menighet     Lokallag     Kontaktperson
Fredrikstad Speidere Ole Martin Andreassen (prest): olemartin.andreassen@metodistkirken.no
  Søndagsskolen  
  Condios  
     
Halden Frimerkeklubben Morgan Pettersen (BUR-leder): morgibp@gmail.com
  M-kids  
  Ungdomsgruppa  
  Tenfourteen  
     
Kjølberg Speidere Ole Jacob Pettersen (BUR-leder):  ole.jacob.pettersen@medtronic.com  
  Søndagsskolen  
  Club- Metro  
  P-kids Kristina.oygard@metodistkirken.no
  PM  
  P`Tweens Kristina.oygard@metodistkirken.no
     
Lillestrøm Speidere Sigurd Hjerpseth (BUR-leder): sigsplotion@hotmail.com  
  Ungdomsgruppa  
     
Mysen   mysen@metodistkirken.no
     
Oslo Central Speidere Irene Westad (BUR-leder): irenelwestad@gmail.com
  Søndagsskolen  
  11+  
  14+  
  BelsSing  
  Student+  
     
Grünerløkka Speidere  
     
Bjølsen Mat&Musikk Martine Jørgensen (BUR-leder): martinedahljorgensen@gmail.com
  Søndagsskolen  
     
Sarpsborg Speidere Kari Titlestad Kalakroken (BUR-leder):
kati@online.no
  Barnekoret Lys  
  Søndagsskolen  
  Rafiki  
     
Tistedal Onsdagsklubben Hilde-Gunn Halvorsen (BUR-leder):hildeh09@gmail.com
     
Øståsen Speidere kolbotn@metodistkirken.no
     
Drammen Speidere drammen@vmetodistkirken.no
     
Hønefoss Søndagsskolen honefoss@metodistkirken.no  
     
Arendal Søndagsskolen Elin Tvermyr (BUR-leder): tvermyr.elin@gmail.com
     
Horten Speidere Wenche Moe (BUR-leder):wenchemoeaa@gmail.com
  Salsaklubben  
     
Hvittingfoss Reflection Cafe Lise Marie Haugerød (BUR-leder):lisemarie.haugerod@hotmail.no
     
Kragerø/Bamble   Inger Aao (BUR-leder): ingeraao@gmail.com
     
Larvik Speidere

Daniel Nyquist (BUR-leder): daniel.nyquist88@gmail.com

  Ungdomsgruppa  
  Søndagsskolen  
  Gladelius  
     
Porsgrunn 14+ Anne Bø (BUR-leder): annebo@sf-nett.no
     
Skien Speidere Siv (BUR-leder): lave_siv@hotmail.com
     
Bergen Første Speidere Frank Botnevik (BUR-leder): frank@botnevik.no
  Søndagsskolen  
  Sanglaget  
     
Flekkefjord Speidere Jon Løvland (BUR-leder): jonlovland@me.com
  Motozoom  
  Pre Soul Children  
  Soul Children  
  Soul Teens  
  Søndagsskolen  
     
Haugesund  

Ane Cathrine Tysvær Nymoen (BUR-leder):anec81@hotmail.com

     
Stavanger Ungdomsgruppa Hege Bergjord (BUR-leder): hegebergjord@gmail.com
  Gullivergjengen  
  Be-tweens  
  Klubb 5-7  
     
Sandnes Speidere Hilde Augensen (BUR-leder): hilde.augensen@metodistkirken.no
  Småsmettene  
     
Molde Soul Children

Sigurd E. Heiervang (BUR-leder):

sigurd.e.heiervang@metodistkirken.no

  Pre Soul Children  
  Søndagsskolen  
     
Trondheim Speidere trondheim@metodistkirken.no
  Søndagsskolen  
     
Finnsnes Speidere

Lise Løvland (BUR-leder):

Liselov@online.no

  Privilegium  
  Søndagsskolen  
     
Hammerfest Søndagsskolen hammerfest@metodistkirken.no
     
Harstad/Narvik Speidere Anne Hammerstrøm (BUR-leder): anne.hammerstrom@live.no
Nyeste sakene fra metodistkirkens hovedside
Etter et lukket møte i hovedstyret i går mandag 8. januar, har styret sendt ut følgende melding: Les mer
Norges Kristne Råd og Islamsk Råd Norge inviterer til en konferanse om religion, religiøse forsamlinger og religiøse lederes rolle i integreringsarbeid. Les mer
Powered by Cornerstone