Med hodet i himmelen
og beina på bakken

Forsiden>Lokallag

Lokallag

2017-01-11

 

Her finner du en listen over alle lokallagene som utgjør Metodistkirkens Barne- og Ungdomsforbund. Vi gjør vårt beste for å hele tiden oppdatere disse sidene med kontaktpersoner og kontaktinfo, men ser du noe som er feil er det fint om du sier fra til mbu@metodistkirken.no, slik at vi får rettet opp i det fortest mulig.

 

 

 

BUR-leder Menighet Lokallag  
       
Marthe Katrine Larsen Fredrikstad Speidere  
marthekatrine@gmail.com   Søndagsskolen  
    Condios  
   

Condios jr

Konfirmanter

 

 

 

     
Morgan Buckholm Pettersen morgibp@gmail.com Halden              Frimerkeklubben  
    M-kids  
    Ungdomsgruppa  
    Joyful  
    Tenfourteen  
       
Ole Jacob Pettersen Kjølberg Speidere  
ole.jacob.pettersen@medtronic.com   Søndagsskolen  
petrikirken@metodistkirken.no   P-kids  
    P-tweens  
    PM  
       

 

Fredrik Kristoffersen

 

Mysen Speidere  
Sigurd Hjerpseth Lillestrøm Speidere  
sigsplotion@hotmail.com      

 

 

     
Maria Pedersen Oslo Central Speidere  
maria@oslocentral.no   Søndagsskolen  
    11+  
    14+  
    BlesSing  
    Student+  

 

 

     
grunerlokka@metodistkirken.no Grunerløkka Speidere  
       

 

 

     
Hilde Marie Movafagh Bjølsen Solidaritetsgruppa  
Hilde.M.Movafagh@mf.no  
Søndagsskolen  
 
       
     

 

 

     
Kari Titlestad Sarpsborg Speidere  
kati@online.no   Barnekoret LYS  
       

 

 

     
Kathrine Wibe Tistedal Onsdagsklubben  
kathrine.wibe@haldenskole.no      

 

 

     
drammen@metodistkirken.no Drammen Speidere  
       

 

 

     
Ivar Granun Hønefoss Søndagsskolen  
ivar.granum@metodistkirken.no      

 

Jorunn Wendel jorunn.wendel@metodistkirken.no

 

Hamar Barnekoret  
Hege Jørstad Sekkenes Arendal Søndagsskolen  
hege@sekkenes.com   Speidere  

 

 

     
Wenche Moe Horten Speidere  
wenchemoeaa@gmail.com      

 

 

 

 

 

   
Bjørn Arne Olsen Larvik Speidere  
bjoaro@online.no   Søndagsskolen  

 

 

 

     
Åse Kristine  Bjørnstad Skien Speidere  
musikk97@hotmail.com      

 

Tor Harald Aandstad Olsen torharaldols@gmail.com

Kragerø/Bamble    Ungdomsalpha  
Frank Botnevik Bergen Første Speidere  
frank@botnevik.no   Søndagsskolen  
    Sanglaget  

 

 

     
Karina Skailand Flekkefjord Speider  
karinaskailand@hotmail.com   Motozoom  
    Pre Soul Children  
    Soul Children  
    Soul Teens  
    Søndagsskolen  

 

 

     
Tom G. Johnsen Haugesund Bandskolen  
tom.g.johnsen@metodistkirken.no   Barnekor  

 

 

     
Hege Bergjord Stavanger Ungdomsgruppa (G2)  
hegebergjord@gmail.com   Søndagsskolen  
    Tweens- gruppa  
    Junioren  
       
Hilde Tveter Sandnes  Speidere  
hilde.tveter@metodistkirken.no   Søndagsskolen  

 

 

     
Sigurd E. Heiervang Molde    
sigurd.e.heiervang@metodistkirken.no      

 

 

     
Jon Løvland Trondheim Speidere  
jonlovland@me.com   Bandskolen  
    Barnekoret  

 

 

     
Lise Løvland Finnsnes Speidere  
liseloevland@gmail.com   Privilegium Gospel  
   

Jesus Sweet Sisters

Søndagsskolen

 

 

 

     
Per Bradley Hammerfest Søndagsskolen  
hammerfest@metodistkirken.mno   Ungdomsgruppa  
       

 

 

     
Anne Hammerstrøm Harstad Speidere  
anne.hammerstrom@live.no      
Nyeste sakene fra metodistkirkens hovedside
Kirke uten vegger
12.10.2018
Tema for Sommerfesten 2019 vil være «Kirke uten vegger». Brobyggeren har snakket med koordinator for Sommerfesten, Hilde Marie Movafagh, som er i full gang med forberedelsene. Les mer
Metodistkirkens Kvinner inviterer til samlingshelg i Metodistkirken i Moss 2. til 3. november. Les mer
Mens vi nærmer oss den ekstraordinære generalkonferansen i februar 2019, sier biskop Christian Alsted at veien frem som en samlet kirke er å forbli i dialog med hverandre. Les mer
Powered by Cornerstone