Med hodet i himmelen
og beina på bakken

Forsiden>Om MBU>Lokallag

Lokallag

2017-01-11

 

Her finner du en listen over alle lokallagene som utgjør Metodistkirkens Barne- og Ungdomsforbund. Vi gjør vårt beste for å hele tiden oppdatere disse sidene med kontaktpersoner og kontaktinfo, men ser du noe som er feil er det fint om du sier fra til mbu@metodistkirken.no, slik at vi får rettet opp i det fortest mulig.

 

 

 

BUR-leder Menighet Lokallag  
       
Marthe Katrine Larsen Fredrikstad Speidere  
marthekatrine@gmail.com   Søndagsskolen  
    Condios  
   

Condios jr

Konfirmanter

 

 

 

     
Morgan Buckholm Pettersen morgibp@gmail.com Halden              Frimerkeklubben  
    M-kids  
    Ungdomsgruppa  
    Joyful  
    Tenfourteen  
       
petrikirken@metodistkirken.no Kjølberg Speidere  
    Søndagsskolen  
    P-kids  
    P-tweens  
    PM  
       

 

Fredrik Kristoffersen

 

Mysen Speidere  
Sigurd Hjerpseth Lillestrøm Speidere  
sigsplotion@hotmail.com      

 

 

     
Henrik Kiil Blomhoff Oslo Central Speidere  
henrik_el92@hotmail.com   Søndagsskolen  
    11+  
    14+  
    BlesSing  
    Student+  

 

 

     
grunerlokka@metodistkirken.no Grunerløkka Speidere  
       

 

 

     
Lise Bruun Trulsen Bjølsen Solidaritetsgruppa  
lbtr@online.no  
Søndagsskolen  
 
       
     

 

 

     
Kari Titlestad Sarpsborg Speidere  
kati@online.no   Barnekoret LYS  
       

 

 

     
Kathrine Wibe Tistedal Onsdagsklubben  
kathrine.wibe@haldenskole.no      

 

 

     
drammen@metodistkirken.no Drammen Speidere  
       

 

 

     
Ivar Granun Hønefoss Søndagsskolen  
ivar.granum@metodistkirken.no      

 

Jorunn Wendel jorunn.wendel@metodistkirken.no

 

Hamar Barnekoret  
Hege Jørstad Sekkenes Arendal Søndagsskolen  
hege@sekkenes.com   Speidere  

 

 

     
Wenche Moe Horten Speidere  
wenchemoeaa@gmail.com      

 

 

 

 

 

   
Bjørn Arne Olsen Larvik Speidere  
bjoaro@online.no   Søndagsskolen  

 

 

 

     
skien@metodistkirken.no Skien Speidere  
       

 

Tor Harald Aandstad Olsen torharaldols@gmail.com

Kragerø/Bamble    Ungdomsalpha  
Frank Botnevik Bergen Første Speidere  
frank@botnevik.no   Søndagsskolen  
    Sanglaget  

 

 

     
Bente Hinderaker Flekkefjord Speider  
bentehin@live.no   Motozoom  
    Pre Soul Children  
    Soul Children  
    Soul Teens  
    Søndagsskolen  

 

 

     
  Haugesund Bandskolen  
haugesund@metodistkirken.no   Barnekor  

 

 

     
stavanger@metodistkirken.no Stavanger Ungdomsgruppa (G2)  
    Søndagsskolen  
    Tweens- gruppa  
    Junioren  
       
Hilde Tveter Sandnes  Speidere  
hilde.tveter@metodistkirken.no   Søndagsskolen  

 

 

     
molde@metodistkirken.no Molde    
       

 

 

     
Christina Thaarup Trondheim Speidere  
christina.thaarup@metodistkirken.no    Bandskolen  
    Barnekoret  

 

 

     
 finnsnes@metodistkirken.no Finnsnes Speidere  
    Privilegium Gospel  
   

Jesus Sweet Sisters

Søndagsskolen

 

 

 

     
Per Bradley Hammerfest Søndagsskolen  
hammerfest@metodistkirken.no   Ungdomsgruppa  
       

 

 

     
Anne Hammerstrøm Harstad Speidere  
anne.hammerstrom@live.no      
       
Porsgrunn@metodistkirken.no Porsgrunn Sprell levende  
    Knalltur 6+  
Nyeste sakene fra metodistkirkens hovedside
14. og 15. november er det samling med temaet "Åleve som kristen - med utgangspunkt i de fire grunnpilarene i metodistisk teologi. Les mer
Onsdag 4. november kl. 20.00 til 21.15. Les mer
Powered by Cornerstone