|
|
|
|
|
|
|
21
Aug
|
|
|||
23
Aug
|
|
|||
24
Aug
|
|
|||
25
Aug
|
|
|||
28
Aug
|
|
|||
29
Aug
|
|
|||
1
Sep
|
|
|||
4
Sep
|
|
|||
5
Sep
|
|
|||
7
Sep
|
|
CRAZY FOLKA
Nystartet klubb for ungdom fra 12 år. Vi treffes annenhver onsdag, i like uker, fra kl. 18.00 – 20.00 i ungdomsrommet i kirken.
Vi vektlegger å få til den gode samtalen mellom ulik ungdom, og mellom ungdom og voksne
Vi er opptatt av gode holdninger, respekt for den enkeltes egenart og bidra til en positiv voksentilværelse.
Vi ønsker å bidra til god mestringsfølelse i trygge omgivelser og forsøker oss på flere aktiviteter. Vi vil invitere personer med ulik kunnskap og yrkesbakgrunn for å engasjere og motivere til bevisste valg.
I 2021 lærte vi å pynte flotte kaker, lærte å strikke, lagde flott julepynt, spilte bordtennis mm., og avsluttet sesongen med et flott julebord.
Våren 2022 har vi arrangert sanghelg i kirken med overnatting, vært på aktivitetsgrupper til Degernes, hatt spillkvelder, lagd småretter, grillet og ikke minst har vi intervjuet kirkens organist, Paal Schøyen.