En relevant, åpen og vital kirke, hvor mennesker finner tro og tilhørighet, og utrustes til tjeneste som Jesu etterfølgere

Forsiden>Menigheter

Menigheter

16.11.2012

Sist oppdatert 14.10.2021

 

ARENDAL, Nye Stenklevvei 33, 4846 Arendal

Org.nr. 997 894 014

Postadresse: Boks 1602 Stoa, 4857 Arendal. Hjemmeside: www.metodistkirken.no/arendal Epost: arendal@metodistkirken.no

Facebook:  (2) Metodistkirken i Arendal | Facebook

Prest: Helene Benedikte Granum-Aanestad, Høyåsen 15 4843 Arendal. 

Tlf. 915 27 924. Epost: helene.b.granum-aanestad@metodistkirken.no

Bankgiro: 2800.23.86749

 

BERGEN, CENTRALKIRKEN, Vetrlidsalm. 8. éwc

Org.nr. 997 732 375

Post- og besøksadresse: Vetrlidsalm. 8, 5003 Bergen.

Hjemmeside: www.centralkirken.no

Kontortid: Etter avtale med prest

Tlf. 55 31 65 80. Epost: post@centralkirken.no

Prest og daglig leder: Dag Martin Østevold, Vikaleitet 66, 5131 Nyborg.

Tlf. 912 44 063. Epost: dagmartin@centralkirken.no

Bankgiro: 3000.28.48542

 

BERGEN, FØRSTE METODISTKIRKE, Fyllingsdalen, Vestlundvn. 27. éwc Org.nr. 997 352 742

Postadresse: Vestlundveien 27, 5145 Fyllingsdalen.

Hjemmeside: www.fyllingsdalen.metodistkirken.no/ Tlf. 406 77 030

Epost: post@fyllingsdalen.metodistkirken.no

Prest: Silje Marie Halvorsen, Stormsgate 11, 5006 Bergen

Tlf. 466 27 075 epost: siljemhalvorsen@icloud.com 

Bankgiro: 3625.51.83391

 

BODØ, Prinsensgt. 113 B. éwc.

Org.nr. 912 133 184

Postadresse: Postboks 195, 8001 Bodø.

Diakon: Helen S. Byholt Lovelace, Trøsen 68, 9440 Evenskjer.

Tlf. 918 78 456. Epost: helen.byholt.lovelace@metodistkirken.no

Bankgiro: 1503.46.54120

 

DRAMMEN, Tordenskioldsgt. 102 - 104, 3044 Drammen.

Org.nr. 996 901 580

Kontortid: Etter avtale.

Epost: drammen@metodistkirken.no

Prest: Unni Lise Vestøl, Treschows gate 5, 3044 Drammen

Epost: unni.lise@hotmail.com Tlf: 47061675

Prest: Anne Grete Spæren Rørvik, Christian Blomsgate 7, 3041 Drammen.

Tlf. 467 68 337, Epost: annegrete.rorvik@metodistkirken.no

Bankgiro: 2220.27.95335

 

EGERSUND Peder Clausensgt. 29.

Org.nr. 996 948 374

Postadresse: Postboks 463, 4379 Egersund.

Epost: egersund@metodistkirken.no Hjemmeside: https://metodistkirkenegersund.no/

Prest: Victor Kwasi Sekyere. Mosterveien 12, 4372 Egersund. Tlf.465 99 535 Epost: victor.sekyere@metodistkirken.no

Bankgiro: 3270.22.16159  Vipps: 575656

 

ELVERUM, Vestsiveien. Org.nr. 986 278 710

Postadresse: Kirkeveien 95, 0361 Oslo.

Prest: Å tilsettes

Kasserer: Gunnar Engen, Rudolf Raschs veg 21, 2406 Elverum Tlf. 971 75 125. Epost: gun1g1@online.no

Legdelegat: Marit Hjorth Høivik, Tlf. 482 98 041. Epost: marithh@mac.com

Bankgiro: 1820.34.00981

 

FINNSNES, Heimly, Helsesentervn. 12 éwc.

Org.nr. 996 697 967

Postadresse: Postboks 320, 9305 Finnsnes.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/finnsnes ; www.metodistkirka.no

Epost: finnsnes@metodistkirken.no

Prest: Roy-Frode Løvland, Furøyveien 71, 9310 Sørreisa.

Tlf. 452 41 354.

Bankgiro: 4776.07.07135

 

FLEKKEFJORD, Brogt. 14. éwc. Org.nr. 996 737 268

Telefon: 456 37 978.

Postadresse: Boks 180, 4400 Flekkefjord.

Hjemmeside: www.metodisten.no

Epost: flekkefjord@metodistkirken.no

Prest: Einar Chr. Drange, Søylandsveien 92, 4404 Flekkefjord Tlf. 924 36 815. Epost: ecdrange@metodistkirken.no

Menighetens bankgiro: 3030.27.70049                                                                         VIPPS: #63777

Haugli Leirsted og bønnesenter, Løland 2 / 4, 4436 Gyland.

Epost: lillylov@online.no

Hauglis bankgiro: 3030.27.70731 Flekkefjord Sparebank, SWIFT kode: UBNONOKK.

 

FREDRIKSTAD, Ridehusgt. 7 C. éwc

Org.nr. 996 897 818

Postadresse: Ridehusgt. 7 C, 1606 Fredrikstad.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/fredrikstad/

Tlf. 485 00 316 (ikke SMS) Epost: fredrikstad@metodistkirken.no

Prest: Ole Martin Andreassen, Smedskaret 14, 1672 Kråkerøy.

Tlf. 916 35 934. Epost: olemartin.andreassen@metodistkirken.no

Bankgiro: 1000.08.66747

 

HALDEN, Busterudgt. 4/6éwc.

Org.nr. 996 291 405

Postadresse: Postboks 621, 1754 Halden. Hjemmeside: www.metodistkirken.no/halden/ Kontortid: Etter avtale.

Tlf. 415 42 838. Epost: halden@metodistkirken.no

Prest: Albert Andersen Gjøstøl, Gimleveien 10, 1777 Halden.

Tlf. 928 41 689. Epost: ag@metodistkirken.no

Bankgiro: 1105.11.72495      Vipps: #103128

 

HAMMERFEST, Storgt. 33. éwc.

Org.nr. 996 923 223

Postadresse: Boks 181, 9615 Hammerfest.

Hjemmeside: www.hammerfestmetodistkirke.no Facebook: https://www.facebook.com/HammerfestMetodistkirke/

Tlf. 402 24 772. Epost: hammerfest@metodistkirken.no

Prest: Per Bradley, Elveveien 2, 9610 Rypefjord.

Tlf. 402 24 772. Epost: per.bradley@metodistkirken.no

Bankgiro: 4910 15 84398

 

HARSTAD/NARVIK, Landsåsvn. 15. éwc         Org.nr. 998 532 019

Postadresse: Metodistkirken, Landsåsveien 15, 9407 Harstad.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/harstad

Diakon: Helen Byholt Lovelace, Trøsen 68, 9440 Evenskjer. Postboks150, 9439 Evenskjer.

Tlf. 918 78 456. Epost: helen.byholt.lovelace@metodistkirken.no

Bankgiro: 0530.03.70502

 

HAUGESUND, Breidablikkgt. 109.

Org.nr. 996 325 318

Postadresse: Boks 335, 5501 Haugesund.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/haugesund

Facebook: https://www.facebook.com/Metodistkirken-i-Haugesund

Epost: haugesund@metodistkirken.no

Prest: Tove Synnøve Tveit, Valhallgata 5E, 5531 Haugesund.

Tlf. 478 70 967. Epost: tove.s.tveit@metodistkirken.no

Bankgiro: 3240.06.02807            Vipps: 91087

 

HORTEN, Storgt. 18. é. Org.nr. 996 353 648

Postadresse: Postboks 759, Holtan, 3196 Horten.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/horten

Tlf. 412 20 141. Epost: horten@metodistkirken.no

Prest: Hilde Sanden-Bjønness, Baglerveien 10, 3188 Horten.

Tlf. 33 04 83 97, 412 20 141. Epost: hilde.sanden@metodistkirken.no

Prest: Kirsten Eika Amsrud, Tlf. 926 68 046. Epost: keamsrud@gmail.com

Bankgiro: 5081.07.45123

 

HVITTINGFOSS, Gravdalsveien 70. éwc.

Org.nr. 996 325 970

Postadresse: Boks 81, 3646 Hvittingfoss.

Epost: hvittingfoss@metodistkirken.no

Prest: Andreas Kjernald, Lakssjøveien 96, 3748 Siljan.

Tlf. 485 00 929. Epost: andreas.kjernald@metodistkirken.no

Bankgiro: 3000.26.35190

 

HØNEFOSS, Arcaden, Storgt. 7. éwc.

Org.nr. 996 962 687

Postadresse: Postboks 134, 3502 Hønefoss.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/honefoss Facebook: (1) Metodistkirken i Hønefoss | Facebook

Tlf. 32 12 08 61. Epost til menigheten: honefoss@metodistkirken.no

Kontortid: Etter avtale.

Prest: Susan Gatwiri Mati, Kvistveien 2, 0586 Oslo. Tlf: 92508542 E-Post susangatwiri@gmail.com

Bankgiro: 2230.10.25371             Vipps: #110184

 

KJØLBERG, Petrikirken, Roald Amundsensv. 8. éwc.

Org.nr. 995 987 120

Postadresse: Roald Amundsensvei 8, 1654 Sellebakk

Hjemmeside: www.petrikirken.no Facebook: www.facebook.com/petrikirken        Twitter: @petrikirken

Tlf. 975 85 415, Epost: petrikirken@metodistkirken.no

Prest: Svein J. Veland, Åslia 7, 1639 Gml. Fredrikstad.

Tlf. 913 93 930. Epost: svein.veland@metodistkirken.no

Bankgiro: 1150.07.01627

 

KONGSVINGER, Engensgt. 7.

Org.nr. 915 047 432

Postadresse: Engensgt. 7. 2208 Kongsvinger.

Epost: kongsvinger@metodistkirken.no

Tlf.: 940 30 702

Prest: Jan-Erik Fjukstad Hansen,

Jerikoveien 23 A, 1067 Oslo. Tlf. 934 07 664, Epost: jehansen@live.no

Bankgiro: 7112.20.07949

 

KRAGERØ og BAMBLE, Kirketomta.

Org.nr. 914 123 631

Postadresse: Kirkegata 1B, 3770 Kragerø.

Epost: kragero@metodistkirken.no

Hjemmeside: http://www.metodistkirken.no/kragero Facebook: https://www.facebook.com/kragerometodist/

Prest: Harald Olsen, Vestheiveien 29, 3770 Kragerø.

Tlf. 474 52 099. Epost: harald.olsen@metodistkirken.no

Bankgiro: 2655.07.12376

 

KRISTIANSAND S, Rådhusgt. 46.

Org.nr. 998 647 347

Postadresse: Postboks 539, 4665 Kristiansand.

Hjemmesiden: http://www.metodistkirken.no/kristiansand

Tlf. 400 65 722.

Epost: kristiansand@metodistkirken.no

Prest: Solveig Skaara, Lohneveien 92, 4642 Søgne.

Tlf. 400 65 722. Epost: solveig.skaara@metodistkirken.no; solveig.skara@hotmail.com

Bankgiro: 3000.15.43950

 

LARVIK, Haraldsgt. 4. éwc.

Org.nr. 996 350 398

Postadresse: Postboks 151, 3251 Larvik.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/larvik/

Telefon: kontor 33 18 17 94.

Epost: kontor@larvik.metodistkirken.no

Prest: Idar Halvorsen, Skrenten 29A, 3258 Larvik.

Tlf. 986 52 836. Epost: idar.halvorsen@metodistkirken.no

Menighetsrådgiver: Jon Løvland.

Tlf. 479 75 935. Epost: jon.lovland@metodistkirken.no

Bankgiro: 2510.09.55078 Vipps:85548

 

LILLESTRØM, Eidsvoldsgangen 3. éwc.

Org.nr. 871 266 972

Postadresse: Eidsvoldsgangen 3, 2004 Lillestrøm.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/lillestrom/

Tlf. 63 81 61 48, Epost lillestrom@metodistkirken.no

Prest: Lars-Erik Nordby, Dr. Galtungsv. 9, 1532 Moss.

Tlf. 907 31 452. Epost: lars.erik.nordby@metodistkirken.no

Prest: Beatrice Johansson, Anders Syvertsens vei 8 1792 Tistedal,

Tlf. 467 27 599 Epost: beatrice.johansson@metodistkirken.no

Bankgiro: 1286.25.04230

 

LISTA, 4563 Borhaug.

Org.nr. 923 187 618

Prest: Solveig Skaara, Lohneveien 92, 4642 Søgne.

Tlf. 400 65 722. Epost: solveig.skaara@metodistkirken.no

Bankgiro: 3070.10.26663

 

MOLDE, Elvegt. 7.

Org.nr. 998 542 154

Postadresse: Elvegt. 7, 6413 Molde. Tlf: 41280410 (MR leder)

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/molde

Tlf. 404 04 457. Epost: molde@metodistkirken.no

Prest: Mariann Stensøe, Brudesletta 12, 6013 Ålesund. Tlf. 970 61 479. Epost: mariann.stensoe@metodistkirken.no

Bankgiro: 3000.15.83731

 

MOSS, Skoggt. 33. é.

Org.nr. 996 290 816

Postadresse: Skoggt. 33, 1530 Moss.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/moss Epost: moss@metodistkirken.no Facebook: (1) Metodistkirken i Moss | Facebook

Diakon og daglig leder: Lisa Kristin Hanielsen

Tlf. 995 76 320, Epost: lisa.kristin.hanielsen@metodistkirken.no

Bankgiro: 8220.02.83895 Vipps: 77221

 

MYSEN, Anton H. Mysensgt. 12 éwc.

Org.nr. 896 828 002

Postadresse: Postboks 107, 1850 Mysen. Hjemmeside: www.metodistkirken.no/mysen/ Epost: mysen@metodistkirken.no

Prest: Ingull Grefslie, Libruveien 16, 1850 Mysen.

Tlf. 997 32 119. Epost: ingull.grefslie@metodistkirken.no

Daglig leder/leder menighetsråd: Mona Trømborg Tlf: 95481029.

Bankgiro: 1020.27.24952

 

OSLO, CENTRALKIRKEN, St. Olavsgt. 28. éwc..

Org.nr. 996 403 882

Postadresse: St. Olavsgt. 28, 0166 Oslo. Hjemmeside: www.oslocentral.no/ Kontortid: Mandag – fredag kl. 10.00-16.00.

Telefon: 488 80 163

Epost: post@oslocentral.no

Prest: Ola Westad, Tlf. 414 15 802. Epost: ola@oslocentral.no

Prest: Marianne Munz, Tlf. 952 89 692. Epost: marianne@oslocentral.no

Musikkarbeider: Kåre Øgreid,

Tlf. 901 74 687. Epost: koegreid@yahoo.no

Sekretær/regnskapsfører: Inger Bærum,

Tlf. 926 50 728. Epost: inger@oslocentral.no

Bankgiro: 8200.01.71537

 

OSLO, METODISTKIRKEN PÅ BJØLSEN, Bergensgt. 12.

Org.nr. 897 275 732

Postadresse: Bergensgt. 12, 0468 Oslo

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/bjolsen/

Tlf. 415 45 293 Epost: bjolsen@metodistkirken.no

Prest: Steinar Hjerpseth, Tuensvingen 14, 2000 Lillestrøm.

Tlf. 922 84 374. Epost: steinar.hjerpseth@metodistkirken.no

Bankgiro: 1594.23.16914

 

OSLO, METODISTKIRKEN PÅ GRÜNERLØKKA, Thv. Meyersgt. 56A. éwc Org.nr. 996 353 559

Postadresse: Thv. Meyersgt. 56A, 0552 Oslo.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/grunerlokka

Tlf. 22 37 69 07. Kontortid: Mandag - torsdag: 09.00 - 15.00.

Epost: grunerlokka@metodistkirken.no

Prest: Terje Nilsen, Kløfterhagen 23A, 1067 Oslo.

Tlf. 920 21 096. Epost: terje.nilsen@metodistkirken.no

Menighetsråd og legdelegat: Thomas Sæther,

Tlf. 913 25 773. Epost: thomas.sather@imbv.uio.no

Personalkomité: Anders Isnes.

Tlf. 924 59 291.Epost: anders.isnes@naturfagsenteret.no

BUR: Ta kontakt med kirkens kontor.

Regnskapsfører: Anders Isnes.

Tlf. 924 59 291. Epost: anders.isnes@naturfagsenteret.no

Kontonummer: 6045.05.26331 Vipps: 55 53 61

 

OSLO, INTERNATIONAL METHODIST CHURCH OSLO (IMCO)

Thv. Meyersgt. 56 A. éwc

Postadresse: Thv. Meyersgt. 56A, 0552 Oslo.

Tlf. 22 37 69 07 Kontortid: Mandag - torsdag: 09.00 - 15.00.

Epost: imco@metodistkirken.no

Prest: Terje Nilsen, Kløfterhagen 23A, 1067 Oslo.

Tlf. 920 21 096. Epost: terje.nilsen@metodistkirken.no

Kontonummer: 1506.19.92453  Vipps: 55 29 25

 

PORSGRUNN, Jernbanegata 1. éwc.

Org.nr. 996 890 732

Postadresse: Postboks 107, 3901 Porsgrunn.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/porsgrunn

Telefon: 412 44 006

Epost: porsgrunn@metodistkirken.no

Facebook: https://www.facebook.com/groups/892152847533506/?ref=bookmarks

Prest: Kjell Arild Johansen, Grams allè 22, 3039 Drammen.

Tlf. 413 02 840. Epost: kjell.arild.johansen@metodistkirken.no

Prest: Vidar Sten Bjerkseth, Jupiter Ring 58, 3942 Porsgrunn. Tlf. 413 38 999. Epost: vidar.bjerkseth@metodistkirken.no

Bankgiro: 3000.34.44283            Vipps 118446

 

SANDNES, Flintergt. 12. éwc.

Org.nr. 996 374 017

Postadresse: Postboks 529, 4302 Sandnes.

Hjemmeside: http://www.metodistkirken.no/sandnes/

Kontortid: Tirsdag kl.11.00 – 14.00 og onsdag kl.14.30-17.00

Tlf. 974 97 916. Epost: sandnes@metodistkirken.no

Prest: Hilde Tveter, Mariabakken 10, 4034 Stavanger. Tlf. 930 45 269. Epost: hilde.tveter@metodistkirken.no

Assisterende prest: Charles Jourdan, General Rugesv. 5, 4309 Sandnes.

Tlf. 51 62 13 14, 908 51 759. Epost: charles.jourdan@online.no

Bankgiro: 3000.39.53307

 

SARPSBORG, St. Mariegt. 56. éwc.

Org.nr. 996 353 745

Postadresse: St. Mariegt. 56, 1706 Sarpsborg.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/sarpsborg

Tlf. 993 79 674. Epost: sarpsborg@metodistkirken.no

Prest: Hilde Augensen,

Tlf. 995 44 825. Epost: hilde.augensen@metodistkirken.no

Bankgiro: 3000.19.33449

 

SKIEN, Telemarksgt. 3. é. Org.nr. 996 242 293

Postadresse: Postboks 437, Sentrum, 3701 SKIEN.

Tlf. 469 22 473. Epost: skien@metodistkirken.no

Prest: Andreas Kjernald, Lakssjøveien 96, 3748 Siljan.

Tlf. 485 00 929. Epost: andreas.kjernald@metodistkirken.no

Bankgiro: 2610.22.17615

 

SKÅNLAND, Soltun Evenskjer. éwc.

Org.nr. 997 771 117

Postadresse: Metodistkirken Skånland v/Ommund Rolfsen, Elvehøy 21, 9440 Evenskjer.

Diakon: Helen S. Byholt Lovelace, Soltun, Trøsen 68, 9440 Evenskjer.

Tlf. 918 78 456. Epost: helen.byholt.lovelace@metodistkirken.no

Bankgiro: 3000.19.73424

 

SOTRA, Tranevågen ungdomsskole.

Org.nr. 911 810 875

Postadresse: Postboks 67, 5346 Ågotnes

Hjemmeside: www.sotra.metodistkirken.no

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Metodistkirken-p%C3%A5- Sotra/500810863287839

Epost: tom.g.johnsen@metodistkirken.no

Kontortid: Etter avtale med prest

Prest: Tom G. Johnsen, Bakkevegen 20, 5300 Kleppestø.

Tlf. 970 78 911. Epost: tom.g.johnsen@metodistkirken.no

Diakonal utnevning: Vetle Karlsen Eide,

Tlf. 466 48 340. Epost: vetle0506@gmail.com

Bankgiro: 3000.28.80500

 

STAVANGER, Vaisenhusgt. 7. éwc.

Org.nr. 996 405 338

Post- og besøksadresse: Vaisenhusgt. 7, 4012 Stavanger.

Hjemmeside: http://www.metodistkirken.no/stavanger Kontortid: Etter avtale.

Tlf. 456 14 696 Epost: stavanger@metodistkirken.no

Prest: Torgeir Tveter, Mariabakken 10, 4034 Stavanger.

Tlf. 472 43 230. Epost: torgeir.tveter@metodistkirken.no

Bankgiro: 3250.05.11612

 

SVOLVÆR, Vestfjordgt. 64.

Postadresse: Boks 60, 8301 Svolvær.

Facebook: https://www.facebook.com/MetodistkirkenSvolvaer

Tlf. 907 36 528.

Prest: Gunnar Andersen, Storøyvn. 100, 8300 Svolvær. Tlf. 907 36 528. Epost: andersen.gunnar@online.no

Bankgiro: 4580 13 35571

 

TISTEDAL, Torpedalsvn. 5.    wc.

Org.nr. 996 162 052

Postadresse: Torpedalsveien 5, 1792 Tistedal

Kontortid: Etter avtale.

Tlf. kontormedhjelper Bjørg Dahlman, Tlf. 934 45 941 og Jorun B. Gresholt Tlf.415 41 160

Epost: tistedal@metodistkirken.no

Hjemmeside: metodistkirkentistedal.com

Prest: Beatrice Johansson, Anders Syvertsens vei 8 1792 Tistedal Tlf. 467 27 599 Epost: beatrice.johansson@metodistkirken.no

Bankgiro: 1105.20.14354 og 8220.02.83860. Vipps: 51 56 19

 

TROMSØ, Grønnegt. 71.

Org.nr. 998 654 211

Postadresse: Postboks 498, 9255 Tromsø.

Hjemmeside: www.metodistkirken.no/tromso/ Facebook: (1) Metodistkirken Tromsø | Facebook

Epost: tromso@metodistkirken.no

Prest: Kristin Odén Broback,

Tlf. 454 73 760, Epost: kristin.oden.broback@metodistkirken.no

Diakonal utnevning: Solfrid Therese Johansen,

Tlf. 952 39 973. Epost: solfrid.therese.johansen@outlook.com

Bankgiro: 8220.02.83933

 

TRONDHEIM, Krambugt. 6.

Org.nr. 998 133 661

Postadresse: Krambugata 6, 7011 Trondheim. Hjemmeside: www.metodistkirken.no/trondheim/ Kontortid: Etter avtale.

Tlf. 485 17 951. Epost: trondheim@metodistkirken.no

Prest: Christina Thaarup, Asbjørn Øverås veg 14B, 7036 Trondheim.

Tlf. 948 05 686. Epost: christina.thaarup@metodistkirken.no

Bankgiro: 8220.02.83593

 

ØSTÅSEN, Kornmovn. 16B. éwc.

Org.nr. 996 374 343

Postadresse: Kornmoveien 16b, 1413 Tårnåsen. Hjemmeside: www.metodistkirken.no/kolbotn Epost: kolbotn@metodistkirken.no

Prest: Steinar Hjerpseth, Tuensvingen 14, 2000 Lillestrøm.

Tlf. 922 84 374. Epost: steinar.hjerpseth@metodistkirken.no

Diakonal utnevning og daglig leder: Olav Øgreid, Tlf. 900 29 011. Epost: oegre@online.no

Bankgiro: 2801.44.38132

 

ÅLESUND

Org.nr. 996 318 605

Epost: aalesund@metodistkirken.no

Prest: Mariann Stensøe, Brudesletta 12, 6013 Ålesund.

Tlf. 970 61 479. Epost: mariann.stensoe@metodistkirken.no

Bankgiro: 3000.15.30875

NETTREDAKTØR

Karl Anders Ellingsen

© 2012 Metodistkirken i Norge.
All rights reserved.

Metodistkirkens logo - korset og flammen - er et internasjonalt registrert varemerke.

ORGANISASJONSNR. (HOVEDNR)

974 230 887

E-post: hovedkontoret@metodistkirken.no

Bankgiro: 8220.02.83747

METODISTKIRKENS HOVEDKONTOR

Post- og besøksadresse: St. Olavsgate 28, 0166 OSLO

Tel: 23 33 27 00

Powered by Cornerstone